KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10583270
nr 1058 3270
Max Walter Svanberg
(1912-1994), Sverige
Blandteknik, Max Walter Svanberg (1912-1994), komposition, signerad, motivet: 24x21
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 september 2016
kl 19:18:56
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
Max Walter Svanberg
Läs mer om Max Walter Svanberg