KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10583270

nr 1058 3270

Max Walter Svanberg

(1912-1994), Sverige

Blandteknik, Max Walter Svanberg (1912-1994), komposition, signerad, motivet: 24x21

Utrop:

400 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 september 2016
kl 19:18:56

Max Walter Svanberg

Läs mer om Max Walter Svanberg